TWÓJ PASAŻ FINANSOWY

KREDYTY MIESZKANIOWE, KONTA, KARTY KREDYTOWE


Konto Direct dla Firmy

Konto, które ułatwia zarządzanie finansami firmy zdalnie

Otwórz konto online

Konto Direct dla Firmy

94% klientów jest zadowolonych z konta firmowego w ING 1. Dołącz do nich i sprawdź, jak bankowość może ułatwić prowadzenie działaności.

  • Konto założysz w kilka chwil online
  • Fakturowanie masz zawsze za 0 zł
  • Możesz korzystać z księgowości online za 1 zł przez 3 miesiące

Dlaczego konto dla firmy w ING?

Finanse firmy zdalnie

Pełny dostęp do swojego konta firmowego masz w aplikacji Moje ING. Na bieżąco możesz śledzić wpływy na swoje konto, wystawiać i wysłać faktury klientom, załatwiać sprawy związane z ZUS-em i podatkami.

Konto firmowe i osobiste w jednej aplikacji

Wystarczy jedno logowanie do aplikacji Moje ING, jedno hasło, żeby wygodnie korzystać z konta firmowego i osobistego. Wystarczy klik, aby przełączać się między kontami.

Łatwe przelewy i płatności

Widzisz swoje pieniądze prywatne i firmowe. W bankowości internetowej łatwo rozliczasz faktury, robisz przelewy krajowe i zagraniczne, planujesz płatności i korzystasz z mechanizmu podzielonej płatności split payment.

Szybkie fakturowanie

Łatwo wystawiasz i opłacisz fakturę – robisz jej zdjęcie, system sam odczyta z niej wszystkie potrzebne dane i przygotuje przelew, który musisz tylko potwierdzić.

Jak otoworzyć konto Direct dla Firmy?

1
Wypełnij formularz
Załóż konto
2
Podpisz dokumenty
dostarczone przez Kuriera. Jeden egzemplarz podpisanej umowy oddaj Kurierowi. Pokaż dowód osobisty oraz zaświadczenie o wpisie do CEIDG.
3
Aktywuj dostęp
do systemu bankowości internetowej Moje ING i korzystaj z konta
4
Aktywuj kartę
i nadaj jej kod PIN. Kartę otrzymasz w ciągu 8 dni roboczych od momentu aktywacji konta.
Masz pytania? Skontaktuj się z doradcą Oddzwonimy, doradzimy.

1. Badanie satysfakcji klientów (NPS) przeprowadzone na grupie 700 firm (właścicieli kont dla firm; N=700) w 2019 r.

2. Konto Direct dla Firmy przeznaczone jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą lub działalność w formie spółek cywilnych, jawnych i partnerskich, które korzystają z uproszczonych zasad księgowości oraz wspólnot mieszkaniowych. Klient jest aktywny, jeśli spełnił co najmniej jeden z warunków: w poprzednim miesiącu kalendarzowym zrobił przelew do ZUS lub US lub na konto firmowe wpłynęło łącznie min. 2000 zł (z wyjątkiem przelewów między rachunkami własnymi firmy).

3. Miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 9 zł.

4. Opłata za krajowy przelew internetowy w PLN wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 0,90 zł.

5. Miesięczną opłatę za kartę w wysokości 7 zł pobieramy tylko, jeśli suma transakcji bezgotówkowych dokonanych tą kartą w ciągu danego miesiąca kalendarzowego wyniesie mniej niż 300 zł. Opłatę pobieramy ostatniego dnia kolejnego miesiąca.


Zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji dla Przedsiębiorców

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa, a ma charakter wyłącznie informacyjny. ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34, Katowice. Informacje aktualne na dzień: 01.03.2019. Dodatkowe informacje: www.ing.pl, Infolinia 801 222 222 (całkowity koszt połączenia według stawek operatora) lub oddział Banku.

do góry
ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34, Katowice. Informacje aktualne na dzień: 22.01.2020. Dodatkowe informacje: www.ingbank.pl , infolinia: 801 222 222 (całkowity koszt połączenia według stawek operatora) lub oddział Banku. Niniejszy materiał nie jest ofertą udzielenia kredytu/pożyczki, a ma charakter wyłącznie informacyjny. Bank decyduje o udzieleniu kredytu/pożyczki po dokonaniu oceny zdolności kredytowej i zastrzega sobie prawo do obniżenia wnioskowanej kwoty kredytu/pożyczki lub odmowy jego/jej udzielenia.

v.17.8.1.0.0